Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Három éve pszichés beteg nek...

Három éve pszichés beteg nek tartanak. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Három éve elkaptam valamit. Az orvosokkal eddig nem jártam sikerrel. Amióta ez van 23 éves helyett 70 évesnek érzem magam. A székletem folyton tele van ilyen fehér nyálkával. Gomba telep nek tűnik.Tele vagyok pattanással, a bőröm alatt csomók nőnek. Orvostól orvoshoz futottam de psziches beteg nek tartottak. fél évig együtt voltam egy nővel és neki is kezdtek előjönni ezek a tünetek. Amellett, hogy a székletemben látom a tüneteket néha a spermám és teljesen eltérő állagú van hogy picit barnás ami szerintem a gyulladásra utalhat. Legutóbbi próbálkozásaim ellenére nagyon megalázónak tartom az orvosokkal való konzultációt. Nem a megoldást keresem hanem az utat hogy milyen irányban tudnék elindulni nagyon jó lenne évek után végre kijózanodni. Fura hogy az elmúlt három évem teljesen más aspektusból mutatja a létezést. Hozzá kell tennem igazuk van az orvosoknak mert a pszichés része sem hülyeség csak azt nem értik hogy ebből fakad. Higyjetek el annyira szokatlan volt elsőre ez a furcsa beteg érzés, hogy hónapokig hipochonder lettem és minden bajom is volt. És senkivel sem tudok úgy összejönni, hogy fertőző vagyok. Illetve a dolgomban is azóta vagyok biztosabb amióta sajnos sikerült a pszichés betegségem nemi úton átadni valakinek.Köszönöm szépen

2022. júl. 5. 02:22
 1/3 A kérdező kommentje:
+ Amit még elfelejtettem mondani, sikeresen elkaptam a korona vírust is. Ez idő alatt a tüneteim sokkal erőteljesebben jöttek értem ez alatt a váladékozás, általános rosszullétek stb. stb... Szóval éreztem, hogy ahogy legyengít ez a szarság egyre jobban erősödik. És ez látványosan így volt. hogy mondjam el az orvosnak hogy végre pszi és betegnek tartson? Gasztroenterológia kilőve ott minden oké s volt. Széklet tenyésztésen amikor általánosan nézték a dolgokat ott is minden rendben volt. Legelőször pedig azt hittem, hogy bélférges vagyok mert ezek a telepek amiket gomba telep ek nek nézek nagyon féregszerűek voltak.
2022. júl. 5. 02:26
 2/3 A kérdező kommentje:
vegre ne psziches betegnek tartson hanem ki is tudjon gyogyitani ebbol a jelenleg 3 eves korsagbol?
2022. júl. 5. 02:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi előzte meg ezt a betegséget? Külföldi út, partnercsere, közös tűhasználat, volt-e előtte valami más betegséged, akár megfázás, gyomorrontás. Mire lettél eddig kivizsgálva, vannak-e vérképi eltéréseid, szedtél-e valamilyen gyógyszert? Urológusnál voltál, STD szűrés volt?
2022. júl. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!