Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőembólia után lehet édesany...

Tüdőembólia után lehet édesanyámnak hosszú, teljes élete? Kérlek nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés

Édesanyámnak 7 éve volt trombózisa és tüdőembóliája, abból olyankor felépült, de élete végéig kell véralvadásgátlót szednie. Az elmúlt 2 évben valamiért rendszeresen köhögnie kell, nem rohamszerűen, olyan nem volt soha, csak időnként kell köhögnie.Régebben is volt neki ilyen, csak nem ilyen gyakori, de azért most sem vészes. Amikor régebben Parajdon voltunk a sóbányában, utána jobb volt neki, azt érezte, hogy valami váladékszerű kezd feljönni. Lehet ez valami más asztmaszerűség, vagy ilyesmi?

Egyébként soha nem dohányzott, egészségesen él, mozog rendesen, kicsit volt csak elhízva az elmúlt pár évben, de egyáltalán nem nagyon és most fogyott. Nincs más betegsége.

Genetika miatt alakult ki neki.

Eddig ennek a következményéibe nem gondoltam bele, de nyugtassatok meg, hogy simán élhet hosszú, boldog, teljes életet. Ugye ez nem nem alakuohat ki újra? Még csak 48 éves és nagyon jó 4 gyermekes anyuka. Nem tudnám elviselni, ha nem tudná megélni az öregkort, mert amúgy tényleg egészségesen él.



2022. júl. 5. 18:34
 1/5 anonim válasza:
94%
Ha szedi a véralvadásgátlót, mozog, egészségesen eszik, nincs túlsúlya, akkor sokáig élhet még.
2022. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Persze:-) Nekem is volt, 15 éve és még itt vagyok, sőt, remélem itt is maradok még sokáig:-D
2022. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ennek ugye így nincs kihatása az élet hosszúságára?
2022. júl. 5. 19:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az válaszokat!
2022. júl. 5. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom neki a sópipa használatát, ha a parajdi sóbánya használt.
2022. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!