Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nemrég (Május3. -án) hosszú...

Nemrég (Május3. -án) hosszú betegség után elvesztettük Édesanyámat! Azóta2xálmodtam vele. Legutóbb tegnap, álmomban egészséges volt. Jól nézett ki. Mit jelenthez ez az álom?!

Figyelt kérdés
otthon voltam a szülői házba a régi fényképeket néztem és mutatott nekem egyet amin Ő, apa és a nővérem volt! Valóban vannak ilyen képek!

#képeket nézegettem #mutatott egyet amin Ő #apa és a nővérem volt
2017. máj. 24. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Januárban hunyt el imádott nagymamám. Azóta legalább 15 alkalommal álmodtam, hogy feltámad, rendben van, és megint minden happy.


Csak annyit jelent, hogy hiányzik neked, és vágysz arra, hogy még éljen, köztetek legyen. Ez sajnos sokáig nem fog elmúlni :(


Részvétem!

2017. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Azt hogy hiányzik. Ez természetes. Ne gondolj bele túl sokat. Részvétem.
2017. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Őszinte részvétem.

Ez is része annak, hogy feldolgozd, amit történt, hogy vele álmodsz. Ez teljesen természetes.

Az én anyukám 13 éve halt meg, szintén hosszú betegség után, és utána sokszor álmodtam vele én is mindenfélét, de még manapság is előfordul néha.

2017. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Sok-sok évvel ezelőtt haltak meg nagyszüleim, a mai napig szoktam velük álmodni, és álmomban egészségesek.

Nem jelent semmit, egyszerűen csak hiányzik anyukád.

2017. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azt jelenti hiányzik neked,és ahol most van,ott egészséges,boldog. Részvétem:(
2017. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Isten nyugtassa Édesanyádat! Együtt érzek veled.
2017. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. máj. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!