Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek valóban ennyi...

Szerintetek valóban ennyi esélye van?

Figyelt kérdés
Öcsémnek daganatot találtak a köldöke mögött (pontosan hol, nem is tudom). Mivel alapjából az alternatív gyógymódok felé hajlik, megreformálta a táplálkozását, zöldségleveket ivott, valamilyen olajat (kender?), kipróbálta a hiperbár oxigénterápiát, nem is tudom mi mindent még. Az utolsó vizsgálaton megállapították,hogy ez a daganat háromszorosára duzzadt már (15 cm), valamint a nyirokmirigyei is megdagadtak (rendellenességet találtak a nyelőcsöve mögött, a lépén, a bordák alatt.... összességében valami tíz helyen). Végül mégis beleegyezett a kemoterápiás kezelésbe. Három kezelést írtak elő neki, három hetenként. Azt mondták, hetven százalék esélye van, hogy rendbe jön. Hetven százalék az jó esély, reménykedhetünk a gyógyulásban?

2022. júl. 8. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
70% az jó.
2022. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
70% az egész jó. Sok kitartást és egészséget kívánok!
2022. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy komoly kérdés? Kb semmit nem számít ki mit ír ide ismeretlenül a fotelból. Se rosszabbul se jobban nem lesz tőle az öcséd. Ha az orvos azt mondta akkor egész pontosan 70% esélye van a gyógyulásnak. A nem gyógyulásnak meg 30%.
2022. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a legjobb esélye annak van, akit műtenek. A kemónál a 70%-ot szerintem a javulásra értik, nem arra, hogy meggyógyul. Az alternatív terápiákban nem bízok, csak a pénzt viszik, a legkiszolgáltatottabbaktól.
2022. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3. Csak arra gondoltam, hátha van valakinek valamilyen tapasztalata ezen a téren... és tudod hogy van, ha az embernek hozzátartozója beteg, minden biztató szóba kapaszkodik.
2022. júl. 8. 12:15
 6/12 A kérdező kommentje:
4. Apámat műtötték valamikor régen, vastagbélrákja volt. Tizenhat évet élt a műtét után teljesen tünetmentesen. A kemoterápia nekem valahogy borzasztóan hangzik.
2022. júl. 8. 12:22
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
#3 most miért kell ilyen durván válaszolni? Beteg az öccse, természetes hogy minden pozitívba kapaszkodni akar.
2022. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg borzasztó, de jelen esetben az ad esélyt a gyógyulásra.
2022. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7. Értem a helyzetet de hülye kérdésre mégis hogy lehet válaszolni? Sajnálom ha nem tetszik a valóság. Gyógyulást kívánok a kérdező rokonának de attól, hogy ideírom, hogy meg fog gyógyulni még nem biztos, hogy így lesz. Ha fiatal nyilván jók az esélyei. Gondolom limfómája van. Kérdes melyik fajta. Van amelyik nagyon jól kezelhető van amelyik kiújul. Diagnózis ismerete nélkül nem lehet mit mondani rá. A kerdező helyeben inkább a diagnózis alapján keresgélnék gyógymódokat az orvosi kezelés mellé. (Nem helyette!) Felvenném a kapcsolatot hasonló betegekkel. Sokat tudnak segíteni. Egyrészt a kezelések tüneteinek enyhítéseben. Másrészt objektivvebb válaszokat is tudnak adni a gyógyulási eselyekkel kapcsolatban. Én is voltam már súlyos beteg. Nálam kiverte a biztosítékot a fejsimogatassal egybekötött megfogszgyógyulni szöveggel kábítás. Ezért így reagálok. Én a valóságra voltam kíváncsi mert a vigasztalástól még senki nem gyógyult meg.
2022. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4. Limfómát nem nagyon szokták műteni. Max ha csak 1-2 nyirokcsomót érint.
2022. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!