Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet sklerozis multiplex? Ne...

Lehet sklerozis multiplex? Neuropátia? Vagy csak a terhesseg egy velejárója?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

33hetes várandós vagyok és 2ik trimmeszter közepe óta érzem a lábfejeimbe a bizsergést(nem zsibbad hanem bizsereg),

Amit akkor érzek leginkább ha pihenek vagy ha ülök,!nem vizesedik a lábam,szóval nem lehet attól sem. Néha tompa a fejem,megszédülök,fáradékony vagyok!Férjem szerint hipohonder vagyok,és pánikolok a betegségektől,és ez csak a terhesség miatt van.

Utána olvastam a lábfej bizsergésnek és ott írják,hogy neuropátia vagy sklerozis is lehet!

Azért kértem időpontot neurológiára de az még 2hét mire megyek!

Labor leleteim tökéletesek,

Volt valakinél ilyen? Tudtok ajánlani rá valami megoldást?

Köszönöm a válaszokat 😊


2022. júl. 8. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy a háziorvost, a nőgyógyászt meg a védőnőt keressed minden ilyesmivel, ők tudják az előzményeket és hogy a te esetedben van-e ennek jelentősége.
2022. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Már kérdeztem védőnőt nemtud mit mondani rá! Annyit mondott,hogy talán nyom valamit a baba.

2022. júl. 8. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
nálam szorongás miatt szokott lenni. és nem vagyok terhes.
2022. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3ik válaszoló igen lehet,hogy nálam is van némi szorongás,hipohonder is vagyok és rástresszelek,hogy valami bajom van!

De csak azóta van ez velem amióta gyerekeim vannak 30 éves vagyok!

2022. júl. 8. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott a neurológus? Remélem minden rendben veled és a babával :)
2022. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia kedves 17:04es

Igen semmi komolyat nem látott!

Azt mondta ha szülés után se múlik el akkor kell neurópátiára gondolni,és tovább vizsgálni😊

De szerencsére nem sűrűn van már a lábfejbizsergés.

Köszönöm az érdeklődésed 😚

2022. aug. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!