Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha felületi sérülés van a...

Ha felületi sérülés van a belemen, akkor azt érezhetetem fájdalomnak ha megnyomom?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hete volt, egy szorulásom ami nagy mennyiségű vérrel jött ki. De utána már nem vérzett. Viszont minden széklet ürítés előtt megfájdul és ha megnyomom azon a ponton ott fáj. Pontosan köldök alatt.


Ezzel lehet tenni valamit, hogy meggyógyuljon?


2022. júl. 15. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ott a vastagbél. Hogy nem az sérült az biztos, mert akkor alvadt vér lett volna a székletedben. Mindenesetre nem normális amit írtál, menj el orvoshoz. Addig is sok folyadék, főleg víz, rostos zöldségek és gyümölcsök napi szinten.
2022. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Második székletem alvadt vér volt. De utána már nem volt többször.
2022. júl. 15. 22:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg végbél repedésed volt.
2022. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is menj orvoshoz, ez nem hangzik tul jol. Foleg a nagymennyisegu verzes es alvadt ver miatt. A hasad puffadas miatt is fajhat, de a verzes nem normalis.
2022. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen kell vizsgálat, hogy biztosra menj
2022. júl. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Napok óta ide írsz ezzel kapcsolatban. Senki nem lát a hasadba. Vér a székletben az komoly probléma pláne ha a hasad os fáj. Barmennyire nem tetszik csak orvos tud segíteni neked.
2022. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan 2 hete ülsz ezen a problémán ahelyett, hogy felhívtad volna a háziorvost? Mégis mit vársz? Laikus emberek megnyugtatasát, hogy nincs semmi baj, el fog múlni? Véres széklet az nem játék.
2022. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lol, nem tudom miert kell lepontozni ha valaki azt mondja menjen a kerdezo orvoshoz :D vegbelrepedes tuti nem tortent, mert ekkora verzes mellett annyira fajna neki a repedes h ra se tudna ulni a s*ggere. Ha valaki hulyeseget ir, hasznos, ha valaki normalis valaszt h menjen orvoshoz, nem hasznos. Tiszta vicc. XD
2022. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze mert a kerdező nem akar orvoshoz menni hiába az lenne az egyetlen megoldas. Így lepontoz mindenkit aki ezt tanacsolja neki. Az ilyen kérdésekre komolyan válaszolni sem érdemes mert fel sem fogja az illető hogy ha itt a legjobb orvosok olvásnák a kérdeseit akkor sem tudnák mi baja van vizsgálat nélkül.
2022. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, és aki lepontozott az biztos nem én voltam. De mutogasunk egymásra. Bármihez hozzá szólok, úgy hogy segíteni akarok szintén lepontoznak.
2022. júl. 16. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!