Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A covid gyorsteszt lehet fals...

A covid gyorsteszt lehet fals pozitív megfázással?

Figyelt kérdés
Ma reggel s*arul voltam, melóhelyen negatív. Ma haza jöttem, gondoltam letesztelem magam itthon is, halvány, de egyértelmű pozitív. Szerintem csak megfáztam, fáj a torkom, ez nem tipikus covid tünet, klímára is érzékeny vagyok. Úgy hallottam ezek a tesztek más gyulladásra is pozitívat jelezhetnek a testben.

2022. júl. 19. 19:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10

Nyilván mert akkor csináltam a tesztet mikor elkezdődött a betegség? :D Minden betegség kis tünetekkel kezdődik. Este pozitív lett a tesztem torokkaparással, reggel pozitív lett a tesztem, akkor már hőemelkedéssel is. Tegnap délre pedig úgy levett a lábamról, hogy azt sem tudtam hol vagyok, mennyi az idő, milyen nap van, csak azt éreztem, hogy mindenütt fáj, nem tudok enni, kikelni az ágyból stb.

2022. júl. 21. 07:48
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Tehát azóta lettél rosszul, hogy pozitív lett a teszted. Ezt pszichoszomatikának hívják, ami nem konteó, hanem tudományosan igazolt jelenség.
2022. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12

Ok. Te inkább ne kommentelj ide többet.

2022. júl. 21. 07:53
 14/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem lehet az agymosott birkákat meggyőzni, nem is azért teszem. Az is érdekes, ha már itt tartunk, hogy az ágyból alig bírsz felkelni, de gyakorizni azért tudsz.
2022. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyét... gyönyörűen látszik, hogy működik az összeesküvés -elmélet: bármit mondasz, az megerősíti, sőt az ellenkezője is.


Kitartás, kérdező, pár nap és jobb lesz.

2022. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az is konteó volt, hogy a covidban nem fogunk mind meghalni.

Az is, hogy nem mindenki covidban halt meg, akit az áldozatai közé sorolnak (mondjuk ezt a legnagyobb birkák a mai napig tagadják, hiába erősítette meg Ceci néni többször is).

Az is, hogy oltottan is el lehet kapni.

Az is, hogy oltottan is meg lehet halni.

Az is, hogy az oltás mellékhatásaiba bele lehet halni.

Az is, hogy oltási igazolványt vezetnek be.

Az is, hogy csak oltottan lehet majd külföldre utazni.

Az is, hogy kötelező lesz az oltás.

2022. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!