Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több negatív Covid teszt; az...

Több negatív Covid teszt; az orr-fül-gégész szerint pedig tuti Covid?

Figyelt kérdés

Sajnos több, mint 2 hete beteg lettem; hanyassal, hasmenéssel, influenza-szeru tünetekkel kezdődött; egy napot agyban is kellett töltenem, volt egy kis lázam, orrom teljesen bedugult es folyt is, ízek, szagok nuku. Utana levő par napban elkezdett javulni a torok-es fejfájás, viszont az arcom es fulem fajdogalt, a végtagjaim mar nem fajtak. Következő nap hirtelen elvesztettem a hangomat es nagyon égett a gégém / hörgőm tájékán, majd ejjel belázasodtam, iszonyat elkezdtem kohogni, alig kaptam levegőt. Kaptam egy hétig antibiotikumot es koptetot, de csak alig valamivel javult, viszont a torkom, az arcom es fulem elmondhatatlan módon fajt, bármit csináltam (infra, gargarizalas, torok fertőtlenítő tabletta, orrspray, folyamatos orrfujas, ami iszonyat fájdalmas, égető erzes). Végül a háziorvos széttárta a kezet es javasolta, menjek el a gégészetre.

Elmeseltem nagyjából a tuneteimet, majd megvizsgálta a fulemet,s miután belenézett a torkomba es az orromba, azt mondta: ez egyértelműen Covid-nak nez ki. Szerinte Omicron. Van három db oltason, eddig megúsztam. Ő egy főorvos, nem megkérdőjelezni szeretnem, csak sehol nem találok olyan infót, hogy milyen orvosi szemmel látható jelei vannak a covidnak. Itthoni teszt es kórházi teszt is negatív volt (az itthoni két hete, a kórházi egy hete keszult)

Köszönöm szepen!



#negatív teszt #hörgőgyulladás #gégegyulladás #COVID #Felsőlégúti fertőzés #Orr-fül-gégész
2022. júl. 19. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindegy már, ha 2 hete beteg vagy? A covidon kívül millió más légúti betegség létezik...
2022. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
A tesztek sűrűbben tévednek, mint az orvos. Elég az, hogy iszol egy kávét és máris fals negatív a teszt. Amiket leírtál, az a Covidra tipikus tünetcsoport, nem más betegségre, náthára.
2022. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerősöm is nem régen kapta el, a gyorstesztek mind negatívak lettek, végül nagy nehezen csináltak rendes tesztet is neki, az pozitív lett.

A tünetei jóval enyhébbek, mint neked, de hasonlóak. Igen, nagyon valószínű, hogy covid. Az utóbbi időben jelentősen nőtt a környező országokban az esetszámok Valószínűleg itthon is, csak nem csinálnak tesztet. (Amikor testvérem ezeket a tüneteket produkálta, első körben egyáltalán nem akarták tesztelni, csak mikor bement a gégészetre - ennek is sok értelme van, hogy ha bebuszozol a gégészetre és közben ki tudja hány embert fertőzöl még meg, akkor talán letesztelnek, egyébként nem, így a rendszerbe sem kerülsz be. Nincs teszt, nincs covid. Nevetséges. Vigyázzatok magatokra! Én részemről már elkezdtem ismét maszkot hordani a zárt közös terekben.)

2022. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
61%

Ne is csodálkozz,3 oltás után kb.nulla az immunrendszered!

Ilyenkor nem antibiotikum a megoldás,hanem rövid ideig nagy dózisú D,és C vitamin+cink.

2022. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Az oltás nem rombolja az immunrendszert, 4-es, hanem épp hogy serkenti. Az a működésének az alapja, hogy a szervezet ellenanyagot termel.
2022. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen a válaszokat. Nem ertek egyet veled, kedves 4-es, azonban pont szedem ezeket a vitaminokat. Amiért “erdekes” a dolog,kedves 1.válaszoló, mert a kisfiam is beteg lett egy hete es hallottam olyat, hogy ha egy kisgyerek covidos volt, akkor egy tüdő röntgen nem ártana. Valamint ezen kívül babát is várok es nem igazán szedhetek semmi gyógyszert.


Ezen felül inkább arra irányult volna a kérdésem, hogy vannak-e olyan fizikai, szemmel látható tunetek, amiket egy tapasztaltabb orvos lat es azonnal tudja, hogy na ez tuti Covid.


A tesztre visszatérve nem ettem es ittam elotte egy órával, illetve a tesztek közül az egy héttel ezelőtti “orvosi” teszt volt, bar nyilván az is tévedhet. A doki azt mondta, h nem minden esetben mutatja ki még az orvosok által használt orrba dugos teszt sem.

2022. júl. 19. 22:04
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Az oltások megkezdése óta nemhogy csökkent, hanem nőtt a megbetegedés és a halálozás. Gyönyörűen látszik a statisztikán. A covid hivatalosan 1% halálozási rátájú (kis fülecske lenyit és ott látható), a valóságban viszont a fals számolás (lásd pl Magyarország) miatt, illetve vagy 10x többen elkapták, mint amennyi a regisztrált fertőzött, így a valós halálozás a hivatalos 1% helyett, 0,2%.

Jelenleg 22,4 millió aktív covid fertőzött van, ebből 22,4 millió enyhe és mindössze 39 ezer súlyosabb. Világszinten!

A link minden nap frissül, az esetszámok forrása fel van tűntetve, ezek hivatalos, regisztrált adatok.


[link]

2022. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Az első állításod egyáltalán nem igaz, erre nincs is semmilyen bizonyíték a linkedben. Pont az oltás előtt volt iszonyú magas a halálozás Olaszországban, Spanyolországban. Ha túlszámolták, akkor is többtízezer ember belehalt csak Mo-on. Az omikron kevésbé súlyos, azért van most ennyi enyhe.
2022. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

#8 Ott a statisztika, nem kell mellé beszélni.

Ja, több 10ezer ember halála/2,5+ év covid... Nemár!

Világszinten meg 6 millió ember 2,5+ év covid alatt szinte semmi.

Tessék, itt a főoldal, nézd meg csak idén EDDIG hányan születtek, hányan haltak meg, hány abortusz volt...


[link]

2022. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

Ja és #8, egész covid alatt maximum 100ezer környékén mozgott a súlyos eset. Tudom, mert figyeltem. Ez elosztva világszinten, nevetséges.


A média szerint brutális covid járvány tombol Olaszországban.


[link]


A valóság:

[link]


Szóval tényleg kell a maszk meg az oltás, meg a QR kód, meg a digitális azonosító, amit be fognak vezetni?! Ez nem az egészségünkről szól.

2022. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!