Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért félek minden betegségtől?

Miért félek minden betegségtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves nő vagyok.

És mindig egyre rosszabb már...sajnos nagyon félek a betegségektől

Pl az agyvérzéstől, szívinfarktustól,trombozistól,rákos betegségektől.

Voltam már az éven elég sok vizsgálaton,minden rendben.

Előjött az aurás migrénem 2x az éven ami zsibbadással jár,talán az hozta most ennyire megint elő a panikolast.

Mit tudnék ez ellen tenni ?

Nem szeretnék minden nap aggódni.

Van egy kisfiam,de így sajnos nemtudok teljes mértékben rá koncentrálni mert mindig a betegségek vannak az eszembe.

Esetleg valaki volt így ?

Köszönöm szépen a segítséget.



2022. júl. 22. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Ez hipochondria, nem egészséges. Már csak ezért sem, mert sokszor pont az ilyen önbeteljesítő dolgok vonzzák be a betegségeket. Hiszen amitől félsz, annek figyelmet, energiát adsz. Az pedig ebben az esetben nem szerencsés.

Én keresnék egy coach vagy terapeuta szakembert és segítséget kérnék tőle pont azért, hogy ne vonzz be nagyobb bajokat. Én más miatt, de a theteraphy csapatával dolgozom együtt, jók. Ez nem reklám, csak szerettem volna konkretizálni, hogy van ilyen, hogy kell segítség, nem ciki hozzáfordulni egy szakemberhez.

2022. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hipochonder vagy, pszichológust kellene keresned, mert ez nem nagyon lesz jobb magától.
2022. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Tedd rendbe a táplálkozásodat. Tudom, hihetetlen, de a bélflórád irányítja az egész életedet- A több száz baktériumtörzs sok milliárd tagja enzimeket, vitaminokat, hormonokat, neurotranszmittereket bocsát a rendelkezésünkre, amik karban tartanak minket mentálisan és testileg. De csak akkor, ha ők, köszönik, jól vannak.
2022. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!