Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez az arc pirosság?

Mi ez az arc pirosság?

Figyelt kérdés
Kb fél évig sokat idegeskedtem, aggódtam meg mérgelődtem mindenen. Olyankor mindig pirulni kezdett az arcom meg éreztem hogy a szívem is extra ütéseket produkál de aztán ha megnyugodtam elmúlt. Egyik nap rám jött egy pánik szerű érzés és eléggé rosszul lettem meg időnként előjött szorongásokkal, szerencsére ezek elmúltak már néha még van hogy extra ütéseket érzek hogy a szívem kihagy de mióta szedek magneb6-ot enyhültek a panaszaim. Most csak olyan gondom van hogy ez az arc pirosság megmaradt, nem mindig látszik néha jobban meg néha halvány, de olyan pillangószerű formája van elég érdekes. De ha elkezd égni akkor néha csíp is ez a rész. Nem tudjátok mi lehet ez? Van vagy volt nektek is ilyen? Régen is volt hasonló panaszaim de ilyen sokáig nem volt, meg az arcomnál soha. Annyit állapítottak meg anno hogy ez “vegetatív dystonia” a korlapomon. Most ez újra előjött nekem 10 év után? Lehetséges hogy gyenge idegrendszerű vagyok? :/

2022. júl. 22. 12:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!