Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stressztől gyomorrak?

Stressztől gyomorrak?

Figyelt kérdés
25/l szorongok sokat sajnos,és étvágytalan is lettem. (Persze ha nem vagyok stresszes vagy nem szorongok akkor semmi baj) vissza jön az étvágy is. Nos lehetek gyomorrakos a stressz miatt? Faj a gyomrom szaja sokszor. Össze van kapodva a gyomrom. Rettenetes hipochonder is vagyok. Kialakulhatott a rak? :( kb 6 honapja stresszes vagyok. Öngyilkos lett apukám. Szultem is. Szerintetek fel tudom nevelni a kisfiam?:(
2022. júl. 24. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Így látatlanban sajnos nem tudunk mit mondani de rákos biztosan nem vagy. Apukád miatt részvétem. Az pedig hogy milyen szülő leszel csak is rajtad áll. Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan. 25f
2022. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Mennyi idős a gyerek? Mi van az apjával? Furcsa az elején a 25/L, mintha lány lennél, nem asszony. Mi van anyukáddal és a többi rokonnal? Segítséget kellene kérned, jobb híján akár állami pszichiátertől is. Ha nincs pénz magán pszichológusra, akkor még a gyógyszerszedés is jobb a semmilyen kezelésnél.
2022. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi férjnél vagyok elírtam :) családommal minden Okes tudnak róla,segitenek is! Ki beszelnem magamból először ha lehet,voltam már egy pszichiaternel de 15ezer Ft/ alkalom és nem éreztem azt hogy erdekelne amit beszelt. Thèta feelingje volt. Nem is ez a lényeg hanem hogy sajnos ezt érzem.
2022. júl. 24. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Előbb lesz gyomorideg, gyomorfekély, reflux, egyéb emésztőrendszert érő betegséged, mint rákod ilyen idős korban stressz miatt, ez nagyjából 98%.
2022. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Azért nem leszel rákos mert étvágytalan vagy. Ez simán stressz miatti gyomorgörcs, valaki konkrétan hány is az idegességtől, tehát ez létező jelenség.

25 évesen nem kellett volna így elrontanod az életed, de mindegy már.

2022. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
A théta healing (nem feeling) nem pszichiáter, hanem egy sarlatán csaló. Akkor menjél rendes tb-s pszichiátriai szakrendelőbe, igaz, hogy csak nyugtatót, esetleg antidepresszánst ír, de szerintem most az is jót tesz. Azért meg lehet kérdezni, hogy nincs-e elérhető pszichoterápia. De írjál már többet magadról: mikor szültél, mikor lett öngyilkos apukád, milyen volt a kapcsolatotok előtte, milyen a házasságod, van-e még más stresszforrás is az életedben, milyen segítséget kapsz a családodtól?
2022. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!