Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?...

Hogy kezeljem ezt a helyzetet? 26 évesen teljesen kilátástalannak érzek mindent...

Figyelt kérdés

Kiderült hogy mindkét vállamban porckopás van, meg a két csuklóm is tönkre van, a térdeim is problémásak.

Ez ugye helyrejönni nem fog, ilyen fiatalon egy roncs vagyok. Azt sem tudom mit csináljak most, milyen munkát keressek stb..

Totálisan kikészülök, nem tudom hogy dolgozzam ezt fel és éljek együtt vele.



2022. júl. 25. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fiatalon hogy sikerült ezt elérni?


Sport? Edzőterem?


Genetika? Táplálkozás? Munka?

2022. júl. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És mindez mennyire korlátoz a szabad életvitelben? Pl. nem lehetsz uszobajnok, pedig eddig az voltál, vagy árufeltöltés helyett, a pénztár javasolt?
2022. júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden élethelyzetből a lehető legjobbat kell kihozni. Ez persze munkába kerül.
2022. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1#

Helytelen edzés, és nehéz fizikai munka.

Teljesen el vagyok keseredve, úgy érzem nincs kiút ebből

2022. júl. 25. 07:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4# Millió szakterület van ahol ülni kell. Fiatal vagy, tudsz tanulni.


Pl. webszerkesztő, most csak mondtam valamit. Vagy moderátor. Vagy adatrogzitő, telefonos szolgálatok, portás és stb stb


A porcokat illetően elméletileg a tudomány már ott tart hogy regenerálni lehet pl kondroitin szulfát, hyaluron sav, kollagén stb. Olvass utána.


Ne keseredj el, keress kiutat, kompromisszumot.

2022. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!