Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan nő aki kilátásta...

Van itt olyan nő aki kilátástalannak érzi a helyzetét? Új életet kezdene?

Figyelt kérdés
32/f elegem van hogy mindig csak a sz.r van körülöttem,meg az egész életemet utálom.

2015. ápr. 2. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát veled tuti nem, mert csak egészséges mentalitású férfit keresek, nem olyant, aki sírdogál és másokat hibáztat.
2015. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
de mit akarsz,együtt sírni?
2015. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz új élet alatt? :)


Regisztrálj be egy társkeresőre! Megismerkedhetsz egy csomó új emberrel és ha szerencséd van még az igazit is megtalálod.


Az öngyilkosságot pedig tessék szépen elfelejteni. (látom beírtad kulcsszónak :()

2015. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok együtt sírni....
2015. ápr. 2. 23:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgyis fel fogom akasztani magam,csak fos időhúzás az életem.... Szenvedés... Jó lenne valakivel beszélni róla olyannal aki ilyen helyzetben van.
2015. ápr. 3. 00:18
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A nőknek nem igazán a kesergő, életunt hímek kellenek. A férfilét egyik fő eleme a cselekvőkészség.
2015. ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne ba**ogassátok már szegy ürgét. Engem érdekelne hogy mi történt az életedben ami miatt így érzed magad?
2015. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De sok bun.kó pa.raszt van itt. Hol sírt bármiről is? Írja már le valamelyik xarjankó a hozzászólók közül! Attól, hogy valaki nem érzi jól magát nem tudod mitől, miért pontosan, ha meg nem érdekel, akkor meg mi a faxnak reagálod le az ilyen posztot?


Kérdezőnek. Igen van itt ilyen nő, pl én is 34 éves vagyok, de kapcsolatot nem keresek.

2015. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!