Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha most voltam egy hete...

Ha most voltam egy hete covidos, vissza kaphatom a családtól?

Figyelt kérdés
Valoszinu külföldön szedte össze a férjem, / torokfajas, fejfajas, rekedtseg, izomfajdalom/ majd elkapta a gyermekem / láz, hasmenes, hanyas/ majd én /láz, fejfajas/ de kozbe átadtam edesanyamnak / torok, izuletfajdalom/ és mostmár apukam is elkapta /torok, ízületek/ nos mi az esély arra, hogy újra elkapjuk ha mondjuk meglatogatjuk a szüleimet?
2022. júl. 25. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen hamar nem kaohatod vissza. Néhány hónap védettséget ad a fertőzés. Főleg ha ugyanarról a variánsról van szó.
2022. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na azt senki sem tudja milyen variáns. Már az agyamra megy az egész :(
2022. júl. 26. 04:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a tőletek kapták el, akkor értelemszerűen ugyanaz a variáns, tehát nem kapod vissza. Különben soha senki nem gyógyulna meg, aki nem egyedül él.
2022. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tartottak a tünetek egyébként? Gyógyszer hatott a láz és fejfájás ellen?
2022. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-4 nap, hatott igen, a baba és én is sima lazcsillapitot szedtunk csak, meg vitaminokat :))
2022. júl. 26. 19:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Anyukam most először covidos, (mi amúgy 2x), neki több ideje tart, meg mindig pozitív a tesztje, és most 6 napjara elment a szaglasa is, de neki csak ízületi fajdalmai voltak. Apukam az egyetlen oltott, o is jól viseli, o meg csak 2 napja pozitív.
2022. júl. 26. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, jobbulást nekik!
2022. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!