Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha ezek a tüneteim, lehetséges...

Ha ezek a tüneteim, lehetséges hogy covidos vagyok?

Figyelt kérdés
Csütörtök este kezdődött, hánytam. Péntek reggel lázasan ébredtem és egész nap magas lázam volt, nem tudtam felkelni sem az ágyból. Szombatra a lázam csillapodott viszont egész nap hányingerem volt, kb 5-6-szor hánytam, már egy korty víztől is hányingerem volt. Vasárnapra egy kicsit jobban lettem, már bírtam inni és valamennyit enni is de még mindig gyenge voltam, és ma is így vagyok. Párszor felköhögötem de egyébként nem köhögök nem fáj a torkom nem folyik az orrom érzem az ízeket és van szaglásom is. Ha holnapra jobban leszek haza akarok menni a szüleimhez, de ha ezek covid-gyanús tünetek inkább nem kockáztatnék.
2022. júl. 26. 01:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem covid szeru, inkább gyomor rontás, de a legjobb, ha a házi orvosod keresed akar telefonon akar mail-ben.
2022. júl. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkabb valami fosos-hanyos virus. Nem covid.
2022. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!