Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan aki éppen most...

Van olyan aki éppen most COVIDOS? Elmesélné milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés

3 napja nem vagyok túl jól és nem tudom eldönteni , hogy megfáztam vagy covidos vagyok-e! Először csak enyhe köhögés majd csütörtökön láz hidegrazas aztán Penteken már nem volt lazam csak bedugult az orrom jobban is lettem majd mára pedig nem érzek ízeket szagokat és fujom az orrom be is van dugulva ,valamint kohogok fel sárgás sűrű gennyet!

Azt hozza teszem 17-18 fokban aludtam mind ezek előtt és nagyon fáztam is mert nem működött a fűtés! Utána pedig ezek történtek!



2021. nov. 14. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A ferjem is poz es én is

Neki borzongással hőemelkedéssel, gyengeséggel kezdődött , penteken, szombaton feküdt, hétfőre lett poz. Fajt préselt a mellkasa szúrt a háta, hányinger szaglasvesztés. Tüdőgyulladása lett, mindent kapott, most már jobban van.

Én csütörtök óta köhögök faj a fejem a szemem, fázok. Ma lettem pozitiv.

2021. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jobbulást kívànok! A szaglás vesztésre maradt nálam orrdugulásal , meddig tart majd ez? 2. Napom most :( enni se tudok így
2021. nov. 14. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!