Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem vették komolyan a tüdőembó...

Nem vették komolyan a tüdőembóliát és emiatt meghalt az apám! Ilyen létezik??

Figyelt kérdés

Őszintén nagyon sokat ivott és a hasnyálmirigye és be volt gyulladva egyszer .Nem volt a legegészségesebb ember te viszont mégsem az alkohol miatt halt meg. A boncolást után tüdőembóliát állapítottak meg aminek nincs köze az italhoz. Egy nappal a halála előtt láb fájdalomra mellkasi fájdalomra és légszomjra panaszkodott de az sajnos haza küldték a sürgösségről azzal az indokkal h pánikroham. majd azután sajnos meg halt.

Elhiszem hogy a doktorok nem vették komolyan hisz annyi baja volt már amúgy is. De nem értem azt hogy ha valakinek tünetei vannak és minden jel arra utal hogy nagy a baj miért hagyták figyelmen kívül? Lehet hogy ha nem lesz tüdőembolija még egy pár évet élhetett volna



2022. júl. 27. 22:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha soha nem volt pánikrohama, akkor a szentséges orvossal is lehet kicsit vitatkozni, hogy nem értetek egyet és legalább tartsák benn megfigyelésre, amíg el nem múlik a rosszulléte. Nagyon sajnálom!
2022. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
91%
Részvéte. De azért pánikrohamra fogni egy ilyet úgy, hogy hasonló mentális problémája sosem volt, az elég durva, ez amúgy jellemző, mert túl komplex volt a probléma ahhoz, hogy valaki ezt kivizsgálja. Ez orvosi műhiba.
2022. júl. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos az alkoholbetegeket gyakran ignorálják, lekezelik az egészségügyben, és a tüdőembóliát amúgy is nem túl egyszerű diagnosztizálni, mert jellegtelen, nem specifikus tünetei vannak.


Részvétem az édesapád miatt.

2022. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem szabad annyiban hagyni, csak ha kivan zárva a szervi gond csak akkor lehet gondolni, mentális betegségre. Ha ő nem volt hajlamos ilyenre, akkor az orvosi visszaélésnek bizonyul, mert egy beteg embert vizsgálat nélkül haza küldött, és rossz diagnózist alapított meg, amibe a beteg belehalt. Persze, ha még észre veszik akkor se biztos, hogy felépül.


Édesapád leletén amit kapott a sürgősségin, és abból a diagnózist betudod ide küldeni, vagy privátban?


Szerepel rajta, hogy pánikroham, vagy bármi dolog ami erre utal? Járt pszichiáterhez, hogy erre gondoltak? Emellett kivizsgálás volt? Mellkas röntgenre nem küldte, vagy utalta be?

2022. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

És persze Őszinte Részvétem.


14-es voltam.

2022. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Úgy tudom minden kórháznak van jogásza, fel kéne keresned! Majd tájékoztat ... de lehet ők részrehajlók..
2022. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!