Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A bal orrüregben egy dudort...

Edinasz kérdése:

A bal orrüregben egy dudort fedeztem fel, ami olyan mintha a porc duzzanata lenne, mert egy vanalban felfelé is duzzadtnak érzem. Egy hete voltam fül - orr gégészeten, ahol azt mondták furunkukus, ami gyogyulóban van(kb5-6hete ott van). Volt igy más?

Figyelt kérdés
Antibiotikumos orrkenőcsöt kaptam, azt monda a doki, egy hét alatt elmulik. Nem mult el. Idegesít, hogy biztos az-e. Masik dokinál, aki magán ket het mulva van szabad hely, mellesleg 30ezerért..(szules után vagyok, immunrendszerem biztos le van gyengulve. Voltatok igy? Mi segitett? Mennyi idő alatt gyogyult meg?

2022. júl. 29. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Vissza kéne menni, gondolom kellene egy CT felvétel az orrüregről, és kiderül mi az.
2022. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!