Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hozzáértő, esetleg bőrgyógyász...

Hozzáértő, esetleg bőrgyógyászati tapasztalattal rendelkező személy tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Három hét múlva van időpontom a bőrgyógyásznál, de aggódom, hogy a képen látható anyajegy (?) egy rosszindulatú elváltozás lehet. Egy ideig észre sem vettem, csak néha viszketett azon a ponton és aztán láttam, hogy “keletkezett” ott valami. Mintha hámlana is néha.

Sok anyajegyem van egyébként.


[link]


Koszonom a segítséget



2022. aug. 1. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Még a doki is dermatoszkóppal nézi ill.vesz mintát ha szükséges. Szerintem egy képről nem lehet diagnosztizálni.

Nagyon helyesen elmész dokihoz és ő biztosat mond.

Kívánom ne legyen semmi komoly bajod.

2022. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsike és ezáltal egészen biztos, hogy időben vagy, nem lesz semmi baj!
2022. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2022. aug. 2. 08:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül el lett távolítva az elváltozás egy kisebb műtét keretében. Fehér bőrrák volt. :(
2022. aug. 28. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Kapsz rá kemót? Mit mondtak még?
2022. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A “fehér” bőrrák nem olyan, mint a fekete, nem tud tovább terjedni. Az eltávolításával megszűnt végülis, de gyakrabban kell ellenőrzésre járni, mert előfordulhat máskor is.
2022. aug. 29. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!