Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan problémám van, kb. 1-2...

Olyan problémám van, kb. 1-2 hónapja éjszaka arra "ébredek", hogy azt "látom, képzelem"...?

Figyelt kérdés
hogy egy pók mászik le a plafonról, gyorsan a takarómra, és én hirtelen felugrom ez a felkelés már valóságosan megtörténik, és elhiszem, hogy ez megtörtént mármint a pók mászás, és képes vagyok felkapcsolni a villanyt, és átnézni az ágyam. És nagy nehezen "leesik" hogy lehet csak beképzelem ezt? Csak azért ijedtem meg kissé, mert 1-2 hónapja van kb, de úgy 3x megtörtént. Szerintetek ez mi lehet? Mi okozhatja? és mindig csak pók, vagy ahhoz hasonlót "képzelek"

2022. aug. 3. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Stresszes idoszak alatt allsz? Keveset alszol?

Nekem akkor voltak ilyeneim parszor mikor nagyon stresszes voltam es alig aludtam (ejszakai melo).

2022. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, a stressz és az alváshiány valóban magyarázható ok lehet, mindkettő fennáll.
2022. aug. 3. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, akkor nagy valoszinuseggel ez lesz. Probald meg ezeket rögvest helyretenni nehogy hosszabbtavu problema alakuljon ki belole.

1 voltam.

2022. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen válaszodat.
2022. aug. 4. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
En is ity vagyok9
2022. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!