Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek meddig tartott az íz és...

Kinek meddig tartott az íz és szagvesztés? Van rá valami ötlet? Különösen az íz téma zavar már.

Figyelt kérdés

Hiába a 4 oltás (két szputnyik, két moderna) úgy tűnik összeszedtem a koronát. Napokig azt hittem arcüreggyulladás van majd 2-3 napig semmilyen szagot ízt nem éreztem.

A szagokat már kezdem érezni főleg a vegyszereket, meg parfümöket. Íz viszont nincs vagy ha van is maximum ilyen gyümölcsös ízeket érzek pl. Viszont az egyik kedvenc dolgom a Coca Cola konkrétan ihatatlan azóta. Sok dologtól pedig még hányingerem is lesz.


2022. aug. 4. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét kb.
2022. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapig tartott nekem, utána még 1 hétig füstszagot éreztem mindenhol. A barátomnak lassan 1 éve tart, úgyhogy eléggé változó.
2022. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!