Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csinaljak??

Mit csinaljak??

Figyelt kérdés
Olyan 10 korul elpiledettem de utana egy fel ora mulva folebredtem.Probaltam vissza aludni de ahogy behunyom a szemem szedulok(ugy mint amikor folszall a repulo gep)ma jottunk haza londonbol es nagyon feltem a fel es le szallasnal.Szerintettek mitol van es mit csinaljak?? Elef faradt vagyok de nem tudok aludni e miatt:(

2022. aug. 5. 00:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Es pulszba hanyingerem is van:((
2022. aug. 5. 00:26
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nincs otthon valami gyenge nyugtató? Ha nincs, akkor állj ki az ablakba, szívd a friss levegőt, bámuld a csillagokat, és később feküdj vissza. Hallgathatsz valami megnyugtató zenét is közben.
2022. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem foglald el magad valamivel! Mondjuk keresd meg az ékezetes betűket a billentyűzeten!
2022. aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teged ez miert is zavar??
2022. aug. 5. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben még mindig alvásproblémákkal küzködsz, vagy csak jó tipp kell egy következő alkalomra: valeriánát és kamilla, levendula, illetve citromfű teát nagyon ajánlom. Természetes nyugtató, altató hatású dolgok.


Nekem ezek segítenek, amikor olyan időszak van az életemben, hogy például stressztől nehezen vagy nem tudok egyáltalán elaludni.


Na meg lehet "unalmas" könyveket olvasni, az esti olvasás kifejezetten altató még egy izgalmas könyvnél is.

2022. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!