Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudom kifújni az orrom?

Miért nem tudom kifújni az orrom?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel éreztem, hogy valami nem oké, picit fájt a torkom, gyengébb voltam. Este belázasodtam, vettem be gyógyszert, és lefeküdtem aludni.

Ma reggeltől nem bírom kifújni az orrom, érzem, hogy tele van váladékkal, de se szívni, se fújni nem tudom, nem mozdul..

A láz és a gyengeség is elmúlt mára, egyedül ez és a torokfájás maradt. Kapok levegőt mindkét orrlyukamon.

Mi lehet ez, milyen gyógyszert szedjek?

Távgyógyítás miatt a doktorom nem tudom elérni egyszerűen..

Köszönöm, ha segítesz!



2022. aug. 5. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orrcseppet kell használni, hogy lelohadjon a duzzadt nyálkahártya. Egyébként meg azonnal menj el egy covid gyorstesztre.
2022. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 hete voltam covidos, elsőnek estem át rajta, lehetséges szerinted hogy újra az lenne?
2022. aug. 5. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Orrcseppről még nem hallottál? Nkvorin vagy nasonex megoldják az orrdugulásod
2022. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Novorin és rinospray plust akartam írni
2022. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De igazából nincs eldugulva, pont ez az! Kapok levegőt, csak érzem, hogy tele van nyákkal. Így is fújjam az orrsprayt, aztán egyszer majdcsak megindul?
2022. aug. 5. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a haziorvos vagy a patikus kerdeznéd meg erről?
2022. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!