Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Ezzel menjek...

Sankarea kérdése:

Mi lehet ez? Ezzel menjek sürgősségire vagy várjak hátha jobb lesz

Figyelt kérdés

Pár napja sok büfizès majd sav feljött.

Most tegnap bal bordaív alatt elkezdett fájni èjjel kiterjedt a jobb oldalamra is kètoldalról fáj tehát most,leginkább mozgásra ahogy felemelnèm a gyereket s nyúlok èrte,akkor a bal felem,mintha levegő is lenne ott, vagy ha fekvèsből állok fel,akkor is ezt èrzem.Büfi után ilyen savasság, nèha alig bírom kiprèselni a büfit. ,szèkelèsi inger egèsz nap 4x voltam ma ès szèlgörcsök ès mint a mensikor fájnak a vesèim,de ovulációm is ma van így annak tudtam be,de szerintem itt màs van.

Dokim szabin van ès a helyettes csak kedden jön



2022. aug. 5. 15:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Cegyél salvus vizet a patikában és az üvegen leírtak szerint fogyaszd.(nem finom) Ártani biztos nem fog. Vagy kerj a patilistól valami savlekötőt. Savas refluxnak tűnik. Nem kell pánikba esni.

Próbáld kerülni a savas dolgokat, szénsav, kávé, csípős fűszeres paradicsomos dolgok és édességek ártanak.

2022. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Mellé diéta főtt krumpli főtt rízs párol répa ketszersült pirítós..... és sok sok víz.
2022. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
A reflux nem csak bal oldalon fájna? Normális akkor,hogy jobb oldalt is fáj ?
2022. aug. 5. 15:58
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teli vagy levegővel az fáj meg szúr mindenhol. Nekem volt hogy a jobb tüdőmet szúrta úgy hogy azt hittem ptxem van. De aztán kijött egy nagy büfögéssel. Salvus viz segít ebben.
2022. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor irány salvusèrt hátha segít ☺️
2022. aug. 5. 16:06
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi lett. De a biztonság kedvéért mond el a patikusnak is a tüneteid hátha ajanl mellé még valamit. Ne maradj így hétvégére.
2022. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Rendben remèlem segít valamit,mert már hasnyálmirigy gyulladással ijesztgettek 😪
2022. aug. 5. 16:11
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól nem jön fel a sav bügögéskor és lázad is lenne.
2022. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

lázam nincs (eddig)

De nagyon fáj kètoldalt mind 2 oldalt ugyanott kb.

Picit jobb mint eddig de nyomásra nagyon èrzèkeny mind kèt oldal,szellentès több lett ha kijön a levegő akkor picit enyhül a fájdalom

Remèlem holnapra màr jobb lesz

2022. aug. 5. 19:11
 10/35 anonim ***** válasza:

Azért ha ennyire rossz felhívnám a helyedben az ügyeletet. Ők ki is mennek és megnéznek ha úgy ítélik. Epekőnek is lehetnek ilyen tünetei esetleg.

Azért ennyi alapján még egy orvos sem tudna pontos diagnózist adni.

Az ügyelet ezért van. Szakszerűbb tanácsot tudnak adni. A salvussal nem tudsz ártani magadnak de ha komolyabb a baj akkor....érted. csak jobb lenne orvossal beszélni.

2022. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!