Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha be van gyulladva a fogam,le...

Ha be van gyulladva a fogam,lehet várni 2-3 napot mire idöpontot kapok magánorvoshoz, vagy jobb azonnal a sürgősségire menni?

Figyelt kérdés
Be van gyulladva a fogam,a genny már az orromnál tart, folyamatosan növekszik a duzzanat és nemcsak ott ahol a fogam van,hanem az egész felsö ínyem be van gyulladva,az orromat is nehezen tudom csak kifújni.Ettöl függetlenül várhatok 2-3 napot,vagy azonnal menjek a sürgősségire?Még ma?

2021. nov. 22. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Azonnal menni kell a sürgősségire nem lehet várni
Lehet várni vele 2-3 napot,és utána elmenni magánba.
4 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát pont az orrom alatt van egy csomó,mintha egy gombóc lenne ott.Corsodyllal öblögetek,hátha lejjebb megy a duzzanat.Az orrom nehezen tudom kifújni,levegőt szájon át veszek.
2021. nov. 22. 15:48
 2/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság azt se tudom,hogy most életveszélyben vagyok e.A számon át kapok levegőt,meg az orromon is,csak kifújni nem tudom.
2021. nov. 22. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azonnal magánrendelésre mennék,az orvos ilyen esetben nem fog időpontot adni.Én is voltam így,csak meg kellett várnom amig minden bejelentett beteget ellátott.Sűrgősségin kevésbé vannak fogorvosok is .
2021. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 de a holnapot sem várhatom meg?Még ma este kell hogy lásson orvos?
2021. nov. 22. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Várhatsz vele éveket is akár, nem fog semmi történni. Nekem 2 éve van bedagadva, orvosok nem tudják mi a probléma.
2021. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 de antibiotikumot sem szedsz rá?
2021. nov. 22. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem kritikus, az volt, mert nekem is végighúzódott a gyulladás, pár fogat tökéletesre megcsináltunk, most már csak két kis pukli maradt, amit majd a következő hónapokban megcsináltatok. Egy fog a góc azt tudom.
2021. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum csak akkor lenne megoldás, ha nem lenne kiváltó ok, csak fennmaradt gyulladás.
2021. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De van kiváltó ok a foggyökér
2021. nov. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!