Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan érdemes felkészülni a...

Hogyan érdemes felkészülni a pusztító járványra?

Figyelt kérdés

Ugye az már nem kérdés, hogy az emberiség egyik legpusztítóbb járványával állunk szemben.


Ki, hogyan készül a túlélés érdekében?


2020. febr. 27. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint ésszerű vagy nehezen kivitelezhető körülmények közt?


Ésszerű: amit már agyonszajkózott a média. Kerülni a közösségbe járást, ha még mégis, akkor maszkkal, gyakori kézfertőtlenítés, immunturbó (C-vitamin, hagyma, fokhagyma, cink, D-vitamin, gyömbér, kurkuma stb.). Kaja sterilizálása.


Nehezen kivitelezhető:

1. Kórház közelébe költözöl

2. Gumiruhában, maszkban jársz ki az utcára

3. Elköltözöl a légópincébe és konzerveken élsz

2020. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Sok konzervet bespájzoltam már a pincébe. Most várom a fizut, és még veszek amennyit csak tudok. Egy vastag vasajtót is felszereltem, mert ki tudja még hogy mi lesz.. Lehet háború, vagy be akarnak törni. Szereltem fel wifis kamerákat is, és internetet, meg egy fő gépet a pincébe. Még akarok beszerezni fegyvereket is, bár úgy hallottam elég drágák.. Viszont ez már nem épp legális téma :)
2020. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"az emberiség egyik legpusztítóbb járványával állunk szemben"


Hányan is haltak meg eddig? Hányan is haltak meg a korábbi járványok során? Pestis, spanyolnátha, fekete himlő, kolera, na azok pusztító járványok voltak mégse halt ki az emberiség.

2020. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
,,Az emberiség egyik legpusztítóbb járványa"?
2020. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Atombunkerbe vagy Holdra kell költözni és olyan űrlények ellen használatos alumínium sapka is jó ellene! De a Szaharába vagy az Északi sarkra is költözhetsz és élhetsz tevehúson és fókahájon! :D
2020. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!