Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 118/85/85 vérnyomás normális...

118/85/85 vérnyomás normális nyugalmi állapotban?

Figyelt kérdés

Belső fül kristály leszakadás miatt szédülök, nagyon rá is paráztam, először azt hittem más okozza.

Az, hogy egy hete stresszelek nagyon durván rajta, eredményezheti, hogy magasabb a pulzus?

Vagy elfogadható ez a vérnyomás?

31 éves vagyok, nem sportolok és sajnos nem éltem túl egészséges életet étkezés terén sem az elmúlt 1 évben..


2022. aug. 6. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapjaraton nem normalis viszont most stressz alatt allsz es ez egy stresszreakcio.

31 eveskent ahogy te is irod, tudod mit kene tenned (sport, etkezes,stb) de nem teszed. Ezenkivul mar nem lehet segiteni

2022. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy, tehát korántsem vagy nyugalmi állapotban. Egyébként a 85ös per emelkedettnek számít, de még nem kell rá kezelés.
2022. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2022. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!