Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen autoimmun-betegség...

Milyen autoimmun-betegség lehet ez?

Figyelt kérdés

A lány akinek a betegsége van, elég sovány. Nem kórosan, de karcsú, kecses. Szóval nem elhízott, ez a lényeg.

Elmondása szerint diétája miatt nem ehet-ihat tejet, húst. A tejen nem tudom, hogy a laktóz vagy a tejfehérje, bár a laktózintolerancia nem autoimmmun-betegség. Húst nem eszik, szinte vegán. Beszéltünk is erről, hogy a kobalamint valahogy be kell juttatnia, akár savanyű káposztával vagy tablettában, mert az nincs növényi étrendben.

Tehát autoimmun és diétázik.

Nem akartam tolakodóan tudakolni mi lehet (endometriózis, Crohn-betegség, Hashimoto)

Ha valakinek ismerős, adhatna tippet.



2022. aug. 7. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, nekem az IBD ugrott be, de pl ott miért ne ehetnek húst? Ennyiből nem lehet megmondani.
2022. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az így nem teljesen helyes, hogy nem ehet, inkább nem annyira jó neki, ezért nem eszi, tehát inkább jót tesz a hús elhagyása.
2022. aug. 7. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!