Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet csontdaganatom van vagy...

Lehet csontdaganatom van vagy egyszerűen csak megfàzott esetleg izomláz, arcüreggyulladàs?

Figyelt kérdés

Pàr napja filmeztem az àgyban és valahogy megnyomtam az arccsontom és fàjt. Persze a hipohondriàmnak köszönhetően egyből arra gondoltam, hogy daganatos vagyok. Onnantól kezdve állandóan nyomkodom az arcom, hogy fàj e, ha finoman nyomom meg akkor nem fáj, de ha durvàbban/erősebben akkor igen, nyirokcsomók nem nagyok, nincs nyelési nehézségem,nem köpök véreset.

Arra gondoltam, hogy felhívom majd a háziorvost, talàn tud valamit rà mondani, de nem akarom ilyenekkel zavarni és màr unja az állandó telefonálgatàsomat minden pitiàner tünet miatt.

Nem dohányzom, nem iszom alkoholt (max 1 évben 2x) 28 éves vagyok. A fogaimat azt most csináltatom, mert a régi orvosom szétbarmolta őket. Sajnos nagyon ideges típusú làny vagyok és szinte àllandóan össze van szorítva a fogam (jó pàr fogam emiatt ment tönkre)arra gondoltam, hogy talàn amiatt fàjhat az arcom vagy állandóan a ventillátor melett ülök és esetleg megfàzott.

Sajnos volt daganatos beteg a csalàdban 2 is. Nagyapàmnak a szíve körül volt valami daganat, nagyanyámnak meg agydaganatja volt és ezért rettegek én is a daganattól.


2022. aug. 8. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Inkább egy pszichológust keress a problémádra! Súlyos eset vagy.
2022. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok hypochondriás stressz miatt citokin szabadul fel és begyulladt az arcod. Szedj gyulladáscsökkentőt és utána keress egy pszichológust azonnal.
2022. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban pszichológusra lenne szükséged, így nagyon nehéz élni.
2022. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!