Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez covid lehet?

Ez covid lehet?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban kezdődött. Akkor hidegrázásom volt, folyt az orrom, köhögtem sokat. Reggelre 37.4 volt a hőemelkedésem, később 37.6-37.7 lett. Sosem volt ilyen magad, általában 36.1-36.4 között van. Migrénem is volt egész nap, délutánra már elment a hangom, vagyis rekedt voltam. Szédültem, alig tudtam járni szinte mintha lassított felvételben jártam volna. Sokat büfögtem mikor már rég nem ettem akkor. Fájt mindenem, mintha izomlázam lenne. Egész nap ágyban feküdtem, alig bírtam kikelni. Előző nap semmi erre utaló nem volt, mindez hajnalban kezdődött hirtelen szinte. Bevettem algopirint azóta lement kicsit a hőm 37.1 és kicsit jobban vagyok de még mindig köhögök, kapar a torkom..3 oltásom van, utolsót tavaly ősszel kaptam. Sosem voltam ilyen beteg, utoljára talán 6 éve lehettem komolyabban beteg./25N/

2022. máj. 10. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy covid vagy bármi más. Nem mindegy, hogy hívják a vírusodat? Változtat bármin? Pihensz, tünetcsillapító gyógyszereket szedsz, pár nap múlva meggyógyulsz. Minden betegségnek megvan az ideje.
2022. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Valamilyen vírusos betegség, menj el a háziorvoshoz.
2022. máj. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek menne el a háziorvoshoz, be se engedi. Vírussal nem kell orvoshoz menni, mit csináljon vele az orvos, csodát? Az ágyikóban kell kibekkelni, míg meggyógyul.
2022. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-3 jó flegma stílusod van az biztos...
2022. máj. 14. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, mára már sokkal jobban vagy.
2022. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj egy tesztet, kérdező, pár hete nekem is ugyanilyen tüneteim voltak, és pozitív lettem.

Sok fekvés, sok folyadék, forró leves, és elmúlik.

2022. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!