Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a teendőm ha több mint egy...

Mi a teendőm ha több mint egy hónapja Condyloma van a végbelemnél, de nem tudom kifizetni az eltávolítását?

Figyelt kérdés

2022. aug. 12. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Bőrgyógyászat ?
2022. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
TB-d nincs?
2022. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Befizetsz egy hónapra 7 ezer ft rb-t és akkor fedezve lesz
2022. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
8400/hó, de még mindig olcsóbb, mint a magán.
2022. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van tb-m, viszont voltam bőrgyógyásznál, és condyline-t írt fel, néhol eltávolította de a fenekemnél nem, vissza kell majd menjek, viszont megfogom említeni hogy szeretném eltávolítani lézeres módon, ezt nem tudom hogy proktologus fogja végezni ami egyáltalán ingyenes vagy nem erről sem tudok semmit, csak utánanéztem és azt láttam egy ilyen eltávolítás száz ezerbe is fájhat
2022. aug. 12. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magán bőrgyógyász felírta receptre az ecsetelőt. Magamnak csináltam, gyakrabban mint amit javasolt. Ezzel a módszerrel gyógyultam meg, másfél éves állandó orvoshoz járás, kiújulás helyett.
2022. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!