Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 23 éves férfi vagyok 1 hete...

Atlas kérdése:

23 éves férfi vagyok 1 hete jelentkezett nálam az alábbi jelenség,hogy nehezen tudok el aludni.Pl napközben ha lepihenek kicsit és már épp el aludnék egy jellegzetes érzés jön rám mondhatni olyan mint mikor megijed az ember vagy izgul mi lehet ez?

Figyelt kérdés

#szorongás #pánikbetegség #elalvás előtti felriadás
2022. aug. 16. 16:21
 1/10 A kérdező kommentje:
És emiatt felriadok, pár perc múlva megint épp el aludnék és megint jön ez a fura érzés a gyomorszáj tájékán meg mintha ki hagyna egy fél másodpercre a szívem és félek ettől..Ez megy,kB 1 órán keresztül aztán enyhül és abba marad. 1.5 éve van egy kis szivritmuszavarom Covid után, néha mellé üt 1-2 őt emiatt szoktam szorongani mert nekem soha nem volt semmi bajom. A magán orvosom csinált vagy 6 EKG és semmi kórosat nem talált és nem hallott.
2022. aug. 16. 16:34
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Panikra gondolnék!
2022. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszeres kezelés alatt állsz? (bármiféle betegség miatt...)
2022. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem pont ugyanez van , és semmi sem mulasztja el , nekem sincs rendbe a szívem , hol alacsony hol magas a pulzusom , kivagyok vizsgálva , egy mefoldást találtam , felhagytam minden napközbeni alvással. :(((
2022. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmiféle gyógyszert nem szedek. Vitamint csak! mozgok rendszeresen járok hawerhoz kondizni azt se viszem túlzásba úgy hogy megerőltetem magam... KB 1 hete jelentkezett ez nálam amikor napközben próbáltam pihenni egy kicsit és, magától jött ez a fura érzés és az el alvás pillanatában zsupsz fel is keltett😏😒 ilyenkor picit felugrik a pulzusom olyan 90-100 körülire..pár másodperc és visza áll normálisra, megint megpróbálok el aludni és megint jön magától a fura érzés és szívkihagyás érzés pedig van hogy direkt nézem a pulzusom és nem érzem mintha ki hagyna, nincsen utánna erős bedobbanás ami jellemző lenne ilyenkor. Aztán megunom a banánt és nem pihenek,este nincsen ez érdekes módon, valamekyik nap olyan jól aludtam hogy egész nap bírtam a melót a telken hawerral és nem voltam roszul ilyesmi.
2022. aug. 16. 16:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nemtudom hogy mi lehet ez vagy hogyan lehetne megszabadulni tőle😏 pedig szeretek néha napközben szunditani 1 órát de ahogy látom ennek vége már😐😔😔
2022. aug. 16. 17:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Valaki tudna segíteni vagy tanácsot adni? 😔😔
2022. aug. 16. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok , néha nagyritkán én is jót alszom , de már csak éjszaka.
2022. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én jól szoktam aludni éjjel van olyan időszak amikor kevésbé de nem olyan vészes.. Neked mi a gond ketyegővel amúgy?
2022. aug. 16. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Hol nagyon alacsony a pulzusom - akár 50 alatt , hol meg könnyen felmegy minimális terhelésre vagy legkisebb stresszre 120-160-170
2022. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!