Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek allergiás vagyok?

Szerintetek allergiás vagyok?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán elkezdett viszketni az orrom,

a torkom és a szemem is tüsszögtem bevettem egy allergia elleni gyógyszert és jobban is lettem, viszont ma szintén viszketett a torkom enyhén fájt nap közben néha folyt az orrom, estére pedig mostmár enyhén fáj a torkom és minden más megszűnt mellé. Most olyan érzésem van a torkomat illetően mintha beteg akarnék lenni de allergiás időszakom minden évben augusztusban van így nehéz eldönteni hogy ez egy megfázás lehet vagy az allergiám lehet - e. Mi az amitől el tudnám esetleg dönteni, hogy betegség vagy allergia okozza e a panaszaim.



2022. aug. 17. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha minden évben előfordul, simán lehet allergia, érdemes elmenni egy tesztre. Ha még ilyen erősen/így nem fordult elő, akkor vannak akiknek allergiához hasonlítanak a covid tünetei, az is megeshet. De mivel mondtad, hogy augusztusban mindig van ez, én parlagfűre gyanakodnék, nekem is ugyanezek az allergiás tüneteim tőle.
2022. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1. a válaszod! Bízom benne, hogy nem lesz covid belőle, bár igazából mostmár csak török viszketés / fájás maradt fent meg néha az orrfolyás tehát enyhülnek a tüneteim az allergia gyógyszer óta. Tényleg minden évben megtalál az allergia de ennyire még soha hogy fájt volna a torkom tőle meg ilyesmi. Neked is kitartást ezekre az időkre.
2022. aug. 18. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!