Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködés tünetei?

Pajzsmirigy alulműködés tünetei?

Figyelt kérdés

nálatok hogyan jelentkeztek a tünetek?

kiváncsi vagyok tapasztalatokra , észrevételekre


nálam sajnos a szemöldököm fele kihullott vagy nem is nő vissza.

száraz a bőröm ill a nyakamon vagy karomon hajlatokban szokott ilyan száraz hámlós bőrenni ami vándorolert van ,hogy a kézfejem is ilyen.

sokszor vagyok fáradt ,rossz kedvem is sokszor van , szorongok.

vérzés zavar is volt/van..

a körmeim csíkosak bár ez nem nagy dolog csak hülyén néz ki kicsit.

hajhullás az nem volt nálam vagy nem olyan feltünő.

a szex az ami nem is érdekel egy jó ideje tapasztalt ilyet valaki ? (30 éves vagyok még kellene ,hogy érdekeljen)

orvos nem írt még gyógyszert így nem tudom mit tehetnék ,hogy jobb legyen.



2022. aug. 18. 07:30
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hormont milyen esetben kell felírni, b.nőmnek 14 volt a TSH-ja, random vérzéseket okozott, amióta szedi a hormont 3-4 között van az érték, nincs vérzése, de hogy teherbe essen ahhoz 2 alá kell levinni orvosa szerint. Neki más panasza nincs, mondjuk a körme neki is csíkos egy kicsit, meg sokszor fázik 26 fokban is, de nem zavaróak ezek annyira.
2022. aug. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még laborvizsgálaton sem voltál? TSH-t simán megnézik egy sima háziorvosi beutalóval....
2022. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kovid alatt nem voltam

de mostanában mennem kell mert a vérzessel nekem is gondom lett :/ elhúzódik sokszor random megjelenik néha csak halvany most viszont erősebb..

remélem csak ennyi a gond pár éve mondta a dokim ,h alulműködés van voltam endokrinológusnál csinált nyaki uh ot a bal oldali nagyobb volt

azt mondta akkor még ez nem vészes nem kell semmit szednem rá

a háziorvos jodid 100mg írt fel de ez lehet kevés volt már akkor is

kiderül majd mostanában mi lesz..

a szemöldököm viszont iszonyat zavaró mert 1 szál sem nő vissza

tetováltattam már 2 évvel ezelőtt de a szálas ki is kopott így marad a rajzolás.. (elég drága mindig tetováltatni)

2022. aug. 18. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ez elég necces, hogy úgy írt fel neked jodidot, hogy nem vagy diagnosztizálva, nincs eredményed, hogy mi az alulm. oka...


Ugyanis ha autoimmun gyulladás miatt van (Hashimoto) akkor kifejezetten tilos a jódfogyasztás....

2022. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!