Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a nyakamon?

Mi lehet ez a nyakamon?

Figyelt kérdés

A nyakamon már egy éve biztos rajta vannak ezek a pirosodàsok. Eleinte csak kiszáradt,viszketett.

Utánna kezdett el pirosodni de csak néha. Azóta pedig ilyen piros marad mindig. Amikor ki szárad akkor enyhébb a színe, de olyankor fáj mivel valamiért nagyon száraz lesz, annyira hogy a bőr repedezik tőle ami miatt néha kicsi sebek lesznek rajta. Szoktam kenegetni parfüm illat mentes krémmel elég jó minőségű, de nem sokat segít. Szinte a szellőtől ki szárad már. És nagyon zavar. Mivel csúnya és nem tudom a hajam úgy hordani miatta ahogy akarom és a ruhák terén is korlátoz. És az is zavar hogy nem tudom mi ez. Túlsúlyos vagyok, az is eszembe jutott hogy az miatt van de amikor el kezdődött akkor kevesebb kiló voltam mint most. Orvoshoz nem akartam elmenni mert azt hittem el múlik,vagy én meg tudom oldani krémekkel, gyógykrémekkel,de semmi sem segített. Remélem valaki tud választ adni mert már ki készít. Ha itt sem találok választ el megyek valami orvoshoz.. Köszönöm előre is a válaszokat. És kioktatást nem szeretnék hogy miért nem mentem el még orvoshoz meg vannak az okai,plusz rossz tapasztalatok miatt is. Itt egy kép róla.

20L



2022. aug. 19. 07:25
 1/7 A kérdező kommentje:
2022. aug. 19. 07:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy milyen sampont használsz, de még az is irritálhatja. Én gombára tippelek, de bőrgyógyász tudja megmondani, hogy milyen kenőcs lenne rá a leghatásosabb.
2022. aug. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sampont mindig más más márkát fajtát használtam egész életemben mostanában kezdtem el ugyanazokat használni de ugyanolyan maradt a nyakam.
2022. aug. 19. 07:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Nizoral sampon jó bizonyos gombák ellen, a nyakadat is moshatod vele, de kérj időpontot a bőrgyógyászhoz.
2022. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd utánna nézek ennek a samponnak. Köszönöm.
2022. aug. 19. 07:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez ekcéma lehet,menj el bőrgyógyászhoz, ad rá kenőcsöt, ami elmulasztja. És csak natúr dolgokkal kenjed a bőröd.

(A kiszárad pedig egy szó, mert az igekötő (ki) közvetlenül az ige (száradni) előtt áll. Ha lenne köztük egy harmadik szó is (ki fog száradni), akkor írnánk külön az igekötőt, mert nem a hozzá tartozó ige előtt áll, a kifog pedig nem jelent semmit sem, nem azt kell igének tekinteni.)

2022. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Vezess étkezési naplót, és figyeld meg, mikor enyhülnek a tünetek. Persze az étkezési napló feltételezi, hogy nem bolti kész-, vagy félkész kajákat eszel, hiszen azokban nyolcféle adalékanyag is van.
2022. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!