Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális hogy a csomó a...

Normális hogy a csomó a nyakamon meg mindig nem múlt el?

Figyelt kérdés
Hali! Kb 2 hónappal ezelőtt lett egy csomo a nyakamon, éppen beteg voltam, gondoltam az miatt megnagyobodott nyirokcsomo. Hát, a mai napig ott van. Voltam orvosnál, ugyan borgyogyaszhoz nem jutottam el mert a maszek is szeptemberre adott időpontot, de háziorvos azt mondta ez kötőszövet és nem nyirokcsomo és nem baj ha ott van. Jelenleg kijott egy másik is, de most betegeskedek kicsit, gondolom az miatt. Ha az orvos azt mondta oké, akkor nem kéne aggódnom hogy még most is ott van,ugye?

2022. júl. 9. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyaki UH javasolt, ha bizonytalan vagy.
2022. júl. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi! Arra gondoltam szeptemberberben megmutatom a bőrgyógyásznak is
2022. júl. 10. 08:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ehhez nem a bőrgyógyász, hanem a hematológus ért. Eldönti, hogy kell-e nyaki UH vagy biopszia.
2022. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De borgyogyasz is megtudja mondani hogy csak zsírcsomo vagy nem, nem? Ha zsircsomo akkor tokmindegy
2022. júl. 10. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
UH-ra menj egyből.
2022. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oke. De, hogy ne legyek ennyire megijedve, ha a háziorvos azt mondta nem baj akkor ugye igaza lehet? Vegulis orvos
2022. júl. 10. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem mindentudó.
2022. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oke!! Köszi! Anno azt mondta az orvos hogy kötőszöveti daganat, most néztem utána, hogy az masneven fibroma, ez lehet rosszindulatú is vagy csak jó?
2022. júl. 11. 11:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudnánk??? Menj el UH-ra, csak az ad biztos választ. Ha halogatod, attól még nem fog elmúlni.
2022. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!