Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipohondria és szorongas...

Hipohondria és szorongas leküzdése?

Figyelt kérdés

Kinek hogy sikerült? Attól szorongok hogy daganatos vagyok,25/N

És attól a gondolattól fèlek szorongok. Nos mit tudjak kezdeni? Pszichiater/pszichologus nem igazán akarok. Egyenlőre. De elég súlyos a helyzet sajnos minden percen ezen agyalok


2022. aug. 19. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja orvos nélkül sok sikert
2022. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A súlyos betegeket kórházi osztályon kezelik. Ha gondolod, hogy talán mégsem annyira súlyos, akkor a háziorvosoddal kivizsgáltathatod mindazon panaszaidat, amiktől daganatosnak hiszed magad, aztán ha nem talál semmit, akkor mehetsz pszichológushoz.
2022. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eleve felek az orvosoktól a diagnozisoktol. Ezért nehéz. Nem vagyok annyira súlyos csak a gondolataim rontanak
2022. aug. 19. 11:36
 4/13 anonim ***** válasza:
A diagnózisok mit ártottak neked?
2022. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eddig ahányszor kivizsgaltattam magam minden rendben volt. És sok ismerosom daganatos és ez miatt van az h egyik nap megtudja másik nap meg már minden baj van..
2022. aug. 19. 11:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értelek. Nem a diagnózistól lesz beteg senki, hanem fordítva van, előbb beteg, aztán megnevezik, hogy pontosan mi a baja. A rák akkor is pusztít, ha nincs diagnózis.
2022. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom. De voltam ebben az évben vervetel,mellkas rtg,ismét vervetel. Már szegyenlem az orvostol. Egyebkent bekepzelem a tunetet 2-3nap és valtok vlmi újra.

Igazatok van doki kellene.

Csak várom hogy vlki segítsen abban h én is h alljak hozza,milyen ervekkel,dolgokkal lépjek tovább.

2022. aug. 19. 12:05
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Menjél pszichológushoz. Amúgy tök jó hogy az ilyen hülyegyerekek miatt kell várni a vizsgálatokra..
2022. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hülyegyerek? Koszonom. Tudod nem ismervén engem alázol,öngyilkos lett edesapam,szar gyerekkorom volt stbstb. És hulyegyerek. Koszi. Orulj h egeszseges vagy. :) szép napot. Kar h nem lehet torolni a kerdest.
2022. aug. 19. 12:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem akarsz szakemberhez fordulni egy adott problémával.


Nem röhögnéd körbe azt, aki azt mondja, hogy eltört a lábam ,de nem akarok baleseti sebészetre menni...???


Neked az elmédben történt "törés", ugyanúgy orvoshoz kell fordulni, mint egy fizikai sérülésnél.

2022. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!