Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon büdös bélgázokat...

Nagyon büdös bélgázokat ereszt el, ez lehet ételallergia?

Figyelt kérdés
Az unokaöcsémre vigyázok, aki 6 éves. Mióta itt van velem és ebédeltünk nagyon büdi bélgázok terjengenek a házban. Lehet hogy a kisfiú allergiás valamire amit evett? Mitől lehet ez? Ugye nem beteg?

2022. aug. 21. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
evett tejeset?:D sokan allergiásak rá, én unokaöcsém démont tudna űzni a fingjaival egy fagyi után :D
2022. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Az allergia nem ilyen formában mutatkozna meg. Gluten erzekeny emberek könnyebben puffadnak es gazosodnak.
2022. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tejeset nem evett. A laktózra én vagyok érzékeny, ezért mindig csak lm tej, joghurt, tejföl,vaj, tejszín van itthon. A glutén…. Igaz a konyhánk nem gm, de amit evett:

-kakaós banános zabkása

-őszibarack

-húsleves leve+rizs egy pici lecsóval és egy csirkecombbal

-grillezett zöldségekből püré keksszel

-jó reggelt keksz (igen, jó időpontban ette, vacsira😀)

2022. aug. 21. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehetséges a tejfeherje intolerancia . Így hiába evett laktózmentes tejet/tejterméket, budoseket pukizott tőle.
2022. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért a lecsó is rendesen meg tud fingatni.
2022. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
A hagymás dolgok meg gőleg
2022. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Banán, paradicsom, hagyma nagyon be tudja indítani főleg ha valaki nincs hozzá szokva.
2022. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Lehet hogy csak közeledik a kaka.

Egy gyerek sokat eszik, sokat fingik, sokszor felnőtteket megszégyenítő szaggal :))

2022. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, kaki előtt mindenki büdizik, ráadásul sorozatosan. Minnél közelebb az idő, annál inkább jönnek a kemények. :)
2022. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, már aggódtam hogy valami olyat evett válam ami nagyon nem jó neki, es esetleg emiatt orvost kell látogatnunk
2022. aug. 22. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!