Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki mostanában elkapta a...

Aki mostanában elkapta a covidot meddig volt beteg?Meddig tartott a fejfájás?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam két hétig tartott a betegség. Fejfájásom nem volt, de a következő tünetek voltak: hőemelkedés (ez nem két hétig), torokfájás, köhögés, állandó orrdugulás, étvágytalanság (ha ez annak számít).
2022. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd,kb 3nap de az kegyetlen. Azthittem bele halok. A tarkom fajt de kegyetlen. Csak alvas közben nem éreztem. Elmúlik nyugi.:)
2022. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt fejfájásom. Erős ízületi fájdalmam volt, illetve a derekam fájt és belázasodtam. Lázcsillapítót nem vettem be, tehát így telt az első éjszaka. Reggel fájt a fejem, de mivel hidegfront volt(olyankor mindig szokott)+lázas voltam+nem aludtam 1 óránál többet, az lett volna csoda, ha nem fáj. Akkor már vettem be gyógyszert és többet nem fájt. Másnapra ebből a láz és a derékfájás maradt. Ekkor teszt negatív lett. 3.nap már nem volt láz, csak kis hőemelkedés, és a derékfájáshoz még erős hátfájás jött. Felsőlégúti tünet továbbra se volt. 4.nap teszteltem újra, az már durván + lett. Az után már volt egy kis orrdugulás, majd orrfolyás. Köhögés max., ha nagyon erőltetem kb.napi 2. Szóval nagyon enyhe náthának megfelelő. Itt tartok most. Tünet szinte semmi, a tesztem még halványan +. 8.nap.
2022. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aug. 12 óta vagyok beteg. A fejem kifejezetten nem fájt, inkább a szemem és a homlokom, az kb. 8 napig tartott. Az összes létező tünet kijött rajtam a száraz köhögést leszámítva. Most már csak hőemelkedésem van, meg gyenge vagyok és folyik az orrom.

A párom is beteg még mindig, neki a torka fáj 9 napja.

2022. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1 hétig Fajt a fejem , első két nap azt hittem meghalok... Semmi nem hatott, mozdulatlanul fekudte, mint egy darab szr....
2022. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!