Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy érzitek magatokat hányás...

Hogy érzitek magatokat hányás után?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de nagyon fáj a gyomrom, rosszul vagyok, minden bajom van. Szerintem lázas is vagyok/leszek. Biztos, hogy valami vírus, mert hasmenésem is volt ma többször. De a hányástól nagyon félek. Régen volt már és gondolom nagyon rossz. Vagy hányás után jobb lesz? Most nagyon rossz:(

2022. aug. 22. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Általában vacakul, mert próbálom kifújni, ami az orromba ment, aztán takarítani a romokat... szóval inkább egy daedalon, mint ez.
2022. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Megkönnyebbülve - ha tényleg nagyon szr, akkor jól esik hányni mert legalább megszabadultam attól, ami miatt émelygek.
2022. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
Betegségnél elkerülhetetlen és után általában jobb, ma pont sikerült hánynom a covid miatt, éreztem hogy itt sansz nincs megúszni, túl kell lenni rajta, kb. 3 csepp ha kijött az üres gyomrom miatt de így is azonnal megkönnyebbült a gyomrom és azóta jobb sokkal. Ha még nem olyan durva a dolog vagy nem vírus okozza (pl. sokat ettél vagy izgulsz ilyesmi) akkor jobb azért elkerülni, citromlé, magnéziumtabletta ilyesmi segít, de ha egyértelmű hogy nincs menekvés akkor jó túl lenni rajta gyorsan.
2022. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!