Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hova hánytatok már utcán?

Hova hánytatok már utcán?

Figyelt kérdés
Részegen vagy betegen? Én amúgy Aldiba, buszmegállóba, bokorba, parkolóba, út szélére. Amúgy vagy betegen vagy utazási rosszullét miatt. Annyira részeg meg nem voltam, hogy hányjak.

2022. aug. 4. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Sehova, még nem hánytam utcán, remélem nem is fogok.
2022. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Kukába, bokor mögé.. terhesen :D


Meg még kiskoromban buszon betegség miatt, és egyszer egy ruhabolt próbafülkéjében jött rám a semmiből.

2022. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Utazás miatti rosszullét a metrótól, plusz migrénes roham, így a kettő együtt generálta az émelygést. Az Árpád-híd pesti lábánál dobtam ki a taccsot. Borzasztóan szégyelltem magamat...

Azóta mindig van nálam gyógyszer migrénre, és az utazási betegséget is sikerült korlátok közé szorítani, és nem is fordult elő azóta.

2022. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Még valahogy soha nem volt ilyen. Pedig kétszer voltam terhes is, rettentő rosszullétekkel. De mindig eljutottam egy mosdóig.

Ha nem így lett volna, akkor gondolom valami füves területet, járda melletti részt céloztam volna be. Ez van. Nem tehetsz róla, hogy rosszul voltál.

2022. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Mázlista 4-es, nekem volt egy otthoni "hányóstálam"... 🤣


Zacskó nélkül ki sem léptem az ajtón, 6.tól a 40. hétig hánytam.


Túl vagyok 1 kemoterápián is, ha kérdezik, hogy nagyon rosszul voltam-e, csak annyit mondok, hogy inkább még 4 kemo, mint 1 terhesség.

2022. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
12%
Én olyan részeg voltam, decemberben majdnem telibe hánytam a bnőm. Új csizmajat..
2022. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Fa tövébe, rosszullét miatt. Gyerekkoromban még jóval súlyosabb volt az utazási betegségem, mint most, így biztosan előfordult, hogy itt-ott elhánytam magamat, bár konkrét esetet nem tudok felidézni.
2022. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
12%
Kukába, árokba, járda mellé fűbe, buszmegálló mögé fűbe. Amikor gimis lettem, hirtelen napi 2x1 órát kellett buszoznom távolságin, én meg nem bírtam a buszt, szóval a bejárás első fél évében napi rutin volt leszállni a buszról, berókázni a kukába, majd szépen elsétálni az iskolába. Ezen kívül nekem a menstruációm járt mindig hányással első 2 nap, amiatt is megtiszteltem már pár helyet, illetve egyszer szalmonellás voltam és vagy 4x hánytam a járda mellé, mire megtettem a 3 buszmegállónyi utat az orvosig.
2022. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Mozdony áramszedőjére, rakétakilövő-állványra, használt atomreaktorba, részecskegyorsítóba.
2022. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2%
Én csak a kórház elé, mikor kiszáradás gyanújával mentem be. Azon kívül csak otthon hánytam, bár terhes még nem voltam, remélem nem fog nagyon megviselni :D
2022. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!