Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vérmérgezés?

Ez lehet vérmérgezés?

Figyelt kérdés

3 héttel ezelőttig vagdostam magam. Két héttel ezelőtt volt egy nyirokcsomógyulladásom lázzal, amire kaptam antibiotikumot, most viszont újra előjönni látszik. Nem látok semmiféle piros csíkot, maximum a vágások alatt a combomon kicsit sárgásabb a bőr.

Van egy vágás a vállamon is, úgy érzem mintha alatta kicsit görcsölne a karom.

Bemenjek ezzel az ügyeletre?



2022. aug. 27. 09:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%

Lehet

Menj orvoshoz!

2022. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
Simán lehet vérmérgezés. Majd megtanulod, hogy máskor ne okozz kárt magadban (ha túléled). Erre szokták azt mondani, hogy aki hülye, haljon meg. Persze, nem kívánom ezt, csak azért mert buta vagy. Menj be az ügyeletre, aztán pciszhológus.
2022. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Menj. Biztosan le fognak tolni, de hát a falcolás ezzel jár.
2022. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Voltam, majd vesznek vért és megnézik.

De közben eszembe jutott hogy mi van ha tetanuszos vagyok?

2022. aug. 27. 13:25
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
22, nem emlékszem mikor kaptam utoljára oltást. Hétfőn megyek háziorvoshoz, de nem tudom hogy túl késő lesz-e vagy már most az-e egyáltalán
2022. aug. 27. 13:34
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már túl régen kaptad a tetanuszt, beszélj a háziorvosoddal!
2022. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Fogok is de csak hétfőn rendel legközelebb. Nagyon félek hogy addig valami bajom lesz
2022. aug. 27. 13:38
 9/27 anonim ***** válasza:
54%

"Kezdetben fáradtság és lehangoltság, fejfájás és szédülés alakulhat ki. Később már izomfájdalmak jelentkeznek, idegrendszeri görcsök alakulnak ki. A rágóizmok görcse például szájzárat okozhat, a szemmozgató izmok görcse miatt pedig kettőslátás is jelentkezhet. Az arcizmok merevgörcse látványos tünetet, furcsa, kényszeredett vigyort eredményez. Ez az első látványos tünet."

Innen: [link]

2022. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A fáradtság, lehangoltság, fejfájás elég gyakori nálam úgyhogy ezek alapján nem tudok sajnos elindulni. Remélem hogy nem lesz arcizom merevgörcsöm hétfőig. Sürgősségin voltam, ott nem került szóba a tetanusz csak a vérmérgezés, amiről most lesz majd eredményem nem sokára. Úgyhogy nem tudom.
2022. aug. 27. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!