Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés

Minden egy hete kezdődött. Focimeccs közben megrúgták a mellkasom a labdával, nem volt különösebben erős, ennek ellenére elkezdett szúrni, megijedtem lecseréltettem magam, elvittek a kórházba majd kivizsgáltak.

Az EKG-t a mellkasröntgent és a vérképet is jónak találták, hazaengedtek.

Azóta a mellkasi fájdalom eltűnt, azonban a másik tünet, a nehézlégzés továbbra is fennáll.

Ma egy hét pihenés után először elmentem biciklizni egyet, végig éreztem, hogy nehezen kapok levegőt, de egy kis mozgás már nagyon jól esett.


Emellett a vérnyomásom teljesen jó 118/67, a véroxigenszintem 100%, mégis úgy érzem mintha fulladnék.

Lehet, hogy a stressz okozza ezt?

16/F



2022. aug. 29. 21:21
 1/2 A kérdező kommentje:

Illetve azt még hozzá kell tenni, hogy más tünet nincs.

Nem köhögök, nem fáj semmim se, csak általánosan rosszul érzem magam és nehezen kapok levegőt még nyugalmi helyzetben is.

2022. aug. 29. 21:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet stresszreakció is de ha nagyon félsz menj vissza az orvoshoz nehézlégzés panasszal. Ha egy hét utàn is fennàll lehet tényleg van valami probléma.
2022. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!