Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehetséges hogy ott van?

Mi lehetséges hogy ott van?

Figyelt kérdés
Anyukám gerincsérv miatt orvoshoz fordult és csináltak egy MR-t, ahol kimutatta hogy sérv mellett még van valami a gerincoszlop és a vese között. Nagyon megijedtem, valaki tudna esetleg valamit mondani hogy mire lehet számítani? Nagyon féltem, és remélem semmi rossz nem lehet 18/l

2022. aug. 30. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
És az orvos mit mondott? Mert olyat egészen biztosan nem hogy "valami" van ott.
2022. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Rajta van a leleten minek gondolják azt a valamit. Az egy elég erős támpomt+az orvos.
2022. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Mi szerepel a leleten??? Mármint leírva...?

Laikus szemmel te ne vizslasd, mert anatómiai ismeretek híján nem tudod kiértékelni.

2022. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még az orvos se tudja,máskülönben írtam volna. Nem vagyok idióta. Azért kérdeztem mert még valamit kell csináljanak hogy rájöjjenek mi lehet az és az eléggé messze lesz mivel szabadságra ment az orvos. Ezért írtam ki, mert nem tudom mire lehet számítani
2022. aug. 30. 09:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem én nézem 3as, hanem a doktornő nézte,de honnan tudod hogy nincs anatómiai ismeretem?
2022. aug. 30. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted mi innen tudjuk?
2022. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5: és szerinted mi itt - bármiféle képi információ nélkül - honnan tudnánk bármit, ha az orvos az MR felvétel alapján SEM tudta egyből...???


Végiggondoltad, mielőtt kiírtad a kérdést?

2022. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk akkor nem hozzátok szól a kérdés.:)) Olyantól kérdezném akinél hasonló dolog volt, és nem olyanról aki csak annyira jár fel erre az oldalra hogy hülyéül mindent megválaszoljon.
2022. aug. 30. 10:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8: de nem érted, hogy a leírásod alapján kb. SEMMIT nem lehet tudni...?


Kétlem, hogy valakinek pont a vese és a gerinc között lenne ott "valami". Ez nem meghatározás.

2022. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha elküldöd (az adatok kitakarasaval), hogy mi van a leleten, akkor lehet tudok segíteni.
2022. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!