Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Középfül és hallójáratgyulladas?

Középfül és hallójáratgyulladas?

Figyelt kérdés

Akinek volt ilyen, vagy hasonló hány nap volt a gyógyulás?

Antibiotikumot szedem két napja, illetve mindennap járok gyógyszeres gézcserére, de nem lett jobb és már nagyon szenvedek. Lázas is lettem. Olvastam, hog, hogy ilyenkor a váladékot ki kéne tisztítani a fülből, viszont nálam csak a gézt cserélik, nem tisztítják.



2022. aug. 30. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy hónapja, hogy hallójáratgyulladásom volt. Első körben háziorvos, az adott antibiotikumot meg ilyen gézt a fülembe, menjek vissza két nap múlva. Két nap múlva nem lett jobb, átküldött fül-orr-gégészhez, az átmosta a fülemet, adott másik antibiotikumot, meg rakott bele gézt. Ezt eljátszottuk egy hétig minden nap, utána már csak két naponta. Kellett hozzá jó két és fél hét, mire rendbejöttem, de mondták az orvosok is, hogy ez szokatlanul makacs gyulladás volt.
2022. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!