Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Háziorvos nem alapos?

Háziorvos nem alapos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Túl sokat küzdök hasmenéssel, idén többször kényszerültem emiatt táppénzre. A legutóbbi alkalommal már nekem szaladt a doki, hogy ez már kezd gyanús lenni. További vizsgálatot nem rendel el. Most pont egy ilyen helyzetben vagyok, nyilván az egész napos menés mellett nem tudok dolgozni sem. Az életem már meg van emiatt keserítve. Hová fordulhatok emiatt? Nem tudok váltani sem, egyik orvos sem fogad a körzeten kívül, telt ház van mindenhol. Ha most le zárja a táppénzt, de nem küld tovább sehova, viszont dolgozni sem tudok, hogy számolok el a munkáltató felé hogy hol vagyok? Úgy veszik, ha nincs már tp akkor gyógyult vagy.. Teljesen tanácstalan vagyok
2022. aug. 31. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos országos szinten tapasztalom ugyanezt...


Nem tudok mást tanácsolni, ha valóban szeretnél a végére járni a visszatérő, gyakori hasmenés okának, akkor magánkórházat kell felkeresni. Bár elvi szinten ez elég szomorú, mert ilyen hozzáállás mellett fizetnünk kell a Társadalombiztosítást...

2022. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez a probléma.. De oda is időpont kell, tp nem jár, dolgozni nem tudok így. Szabadság sem véges, így is 1-2 nap maradt a többi az ilyen panasz miatt ment el.
2022. aug. 31. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Szabadnapra kell kérni :( Sajnos...
2022. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg a dokinak, hogy adjon beutalót ide-oda. Ha magától nem küld tovább, akkor te kérd meg, hogy küldjön.
2022. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kértem, sőt esetleges diagnózisra is rá kérdeztem. Csak rázta a fejét, hogy nem az a probléma. Teljesen nevetséges már ez a helyzet
2022. aug. 31. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csináld azt amit felénk szoktak. Kérj időpontot mondjuk gastroenterológiára, aztán mondd meg a dokinak, hogy kellene a beutaló mert van időpontod.
2022. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rá próbálok erre!!
2022. aug. 31. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet ezzel dolgozni (a legtöbb munkakörben)?

A hasmenés definíció alapján nagyon rövid idő alatt letudható, ráadásul 2-3 kör után már nem marad, ami kijöjjön.

2022. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert folyamatosan rajtam az inger, emiatt mennem kell. Ráadásul görcsök társulnak hozzá, amik igen intenzíven. Nem olyan a munkakör, amit csak úgy ott hagyok, le kell váltani ilyenkor, másra hárul a saját munkám. Már nem nézik jó szemmel..
2022. szept. 1. 03:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!