Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudok tenni a köhögéssel...

Mit tudok tenni a köhögéssel covid után?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 hónapja voltam fertőzött, eléggé ledöntött a lábamról. A fáradstágérzet és a köhögés megmaradt. Még a fáradságot el is tudom viselni, délután szundizok egyet, na de a köhögés az valami borzasztó. Egész nap nincs egy nyugodt percem, nem tudok emiatt már egy hónapja normálisan edzeni, és már a tüdőm köpöm ki egy kis futás után. Szedek köhögés csillapítót,ami kb egy órán át hatásos, de minden kezdődik előről. Már nagyon idegesítő. Ha volt ilyen nektek meddig tartott? Érdemes lehet ezt kivizsgáltatni, vagy csak várjak és majd elmúlik?

2022. szept. 3. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
semmit, ki kell heverni
2022. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Menj el a háziorvosodhoz és kérj egy beutalót tüdőröntgenre!


A sportot jobb lenne kicsit visszafogni,ne erőltesd,mert az csak ront az állapotodon.Ha mindenképpen csinálni szeretnél valamit,akkor inkább sétálj,fokozatosan szoktasd magad a terheléshez.


Annyit pihenj,amennyit csak tudsz és szedj D vitamint.Adj időt a gyógyulásnak,sajnos ez hosszú folyamat.


Én tavaly márciusban kaptam el,kis híjján el is vitt,most közel másfél év után tudom azt mondani,hogy egész jól bírom a terhelést,igaz egy párásabb,fullasztóbb időnél már fulladok.

2022. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szopogass Strepsilt és gurgulázz sós vízzel! Nekem bevált.
2022. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!