Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony CRP szinttel lehet...

Alacsony CRP szinttel lehet bélgyulladásom?

Figyelt kérdés
Sokszor fáj a hasam, van hogy hasmenésem van és néha ilyen fehér nyálka van rajta, néha viszont szorulásom van. Már voltam vele sürgősségin ahol azt mondták hogy a CRP értékem jó (1,6) haza is küldtek. De ettől független lehet hogy be van gyulladva?eléggé félek

2022. szept. 6. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
A háziorvosodhoz menj el a panaszoddal, hogy szeretnéd ezt kivizsgáltatni. A sürgősségin krónikus betegségekkel nem foglalkoznak.
2022. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Menj el gasztroenterológiára.
2022. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért mentem sűrgősségire mert vakbélnek hitték, 19 évesen ha nem muszáj nem szeretnék tükrözést
2022. szept. 6. 10:15
 4/12 anonim ***** válasza:
És szerinted a gasztrón semmi mást nem csinálnak, csak egyből tükröznek? Amúgy ez nem szeretnék/nem szeretnék kérdés. De a tükrözés egyébként is a sor legvégén van, mikor semmilyen más vizsgálat nem hoz eredményt.
2022. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen csak azért furcsa mert elvileg nincs gyulladásom vagyis ezt mondták de amúgy azért nem akarok mert lassan az egész életem abból áll hogy orvoshoz mászkálok, mellesleg pedig az iskolába se nézik a végtelenségig, gondoltam hátha valaki akinek olyan baja van leírja hogy lehet e szerinte
2022. szept. 6. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:

"lassan az egész életem abból áll hogy orvoshoz mászkálok"

Mesélnél, kérlek?

Mikor, és milyen vizsgálatok voltak eddig a hasi panaszaiddal kapcsolatban?

Melyiknek mi lett az eredménye?

2022. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászati ultrahang, ételintolerancia vizsgálat (a tejre pozitiv is), emellett a hasamon kívül fogorvoshoz járok 1 éve fogszabályzásért és ígyis csak októberbe kapom meg, ortopédián szenvedtem tavaly mert fájt a hátam és a nyakam emelett még refluxos is vagyok de az elmúlt majdnem teljesen
2022. szept. 6. 10:39
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, simán lehet
2022. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia,kiderült mi volt…? Nálam ugyan ez a helyzet
2023. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, laktózérzékenység csak de az kiskoromba is volt, a házi orvos szerint lehet ibs amiket elmondtam neki azok alapján
2023. márc. 14. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!