Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez?poszt covid vagy...

Mi lehet ez?poszt covid vagy esetleg más?Szélsőséges közérzet és fizikai erőnlét váltakozások mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
Huszonéves fiú vagyok,jó általános egészségügyi és mentális állapotban,azt lehet mondani hogy minden klappol nálam,kb 3-4 hete voltam kovidos amit viszonylag az enyhe kategóriába tartozó tünetek kísértek,és az utóbbi napokban nagyon szélsőséges erőnléti változásokon megyek keresztül...Van hogy egy-két napig olyan gyenge,fáradt,erőtlen,kialvatlan vagyok sőt van hogy betegnek érzem magam,aztán mint akit elvágtak majd kicsattanok,mindenbe belefogok,aztán megint jön egy fordulat...Kicsit megijedtem mert ugyan olvastam hogy a poszt kovid okoz ugyan levertséget stb..De ilyen szélsőséges ingadozásokat nem hallottam hogy okozna,azért kicsit megijedtem hogy vajon mitől lehet,remélem nem vagyok valami skizoid őrűlt:D

2022. szept. 8. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szóval pár napja ingadozó az aktivitásod és rögtön a több héttel ezelőtti, konkrétan egy hónappal ezelőtti, enyhe vírusfertőzés (covid) maradványát tartod a legvalószínűbbnek?! Frontok jönnek, mennek, korábban sötétedik, kevesebb a napfény, ilyenkor a szervezet is máshogy kezd viselkedni.
2022. szept. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó de ennyire?Hogy az egyik nap letargia és gyengeség a másikban meg mintha be lennék speedezve?
2022. szept. 8. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem posztcovid, csak egy poszt a covidról.
2022. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

igen lehet. Sőt.


nagybatyam par hettel a covid utan trombozist kapott posztcovid. (korhazban mondtak tipikus) ,de a te faradekonysagod is kell kb 2-4 honap is vkinek hogy ez elmuljon

2022. szept. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!