Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen érzes a hányós-fosos...

Milyen érzes a hányós-fosos vírus?

Figyelt kérdés
Ha egyszerre jön? Gondolom nagyon rosszul van akkor az ember? Főleg ha láz is társul mellé, akkor meg aztán főleg. Én nagyon régen voltam ilyen beteg, ezért erdekel.

2022. jún. 20. 13:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Es még annyi, hogy gondolom hasfájás és fejfájás is társul mellé?
2022. jún. 20. 13:36
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Ha egyszerre jön akkor WC és egy tál. Hasfájás és fejfájás is társul hozzá, de nem mindenkinek van hasmenés és hányás is, lehet csak egyik, vagy csak hányinger, hőemelkedés, fejfájás, persze mind legyengíti az embert, nem egy jó érzés.
2022. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%

Borzaszto! Pont par honapja jartam igy, meg a vizet is kihanytam 1 napig, hasmenes is volt persze.

A fejfajas egy dolog, de a torkom es valahogy az egesz nyelocsovem, hatam is iszonyatosan fajt, “csak” 1 napig hanytam, de meg 1 hetig megmaradt ez a fajdalom.

2022. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!